Inne aspekty działalności - Trwałe tworzywo Glasliner

GLASLINER® – tworzywo idealne do zastosowania w miejscach wymagających estetyki oraz maksymalnej higieny

 

Budowa komory chłodniczej to duże przedsięwzięcie i niemały wydatek. Ma służyć na lata, a przede wszystkim ma spełniać podwyższone standardy higieniczne z uwagi na przechowywanie towarów spożywczych.

Aby przedłużyć żywotność komory, zabezpieczyć płyty warstwowe oraz drzwi chłodnicze przed wszelkimi uszkodzeniami (np. uderzeniami wózków sklepowych, wózków paletowych itd.) możemy Państwu zaproponować specjalne, trwałe tworzywo Glasliner®. Tworzywo wykonane jest z żywic poliestrowych i wzmocniony włóknem szklanym. Powierzchnia paneli Glasiner® posiada wysoki połysk oraz fakturę o niskim profilu wytłoczenia, zapewniającą wysoką odporność na ścieranie.

Posiada znakomite właściwości, jest trwałe i odporne na korozję oraz na uszkodzenia, przyjmuje uderzenia bez pękania i odprysków. Panele są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a także nie pochłaniają zapachów. 

 

Jak ukryć już powstałe uszkodzenia komory chłodniczej?

Wszelkie zniszczenia komory chłodniczej to często występujący problem. Jeśli dane uszkodzenie nie wpływa na funkcjonowanie komory chłodniczej, na jej szczelność, a co za tym idzie na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz, dzięki której towar spożywczy nie ulega psuciu, idealnym rozwiązaniem w tym wypadku jest oklejenie uszkodzenia proponowanym przez nas tworzywem Glasliner®. Zakrycie uszkodzenia panelami odnowi starą komorę i nada jej walorów estetycznych. Stanowi to z pewnością tańsze rozwiązanie niż budowa nowej komory lub wymiana uszkodzonych drzwi.

 

Gdzie jeszcze?

Właściwości paneli sprawiają, że tworzwo to zyskuje miano niezawodnego, dlatego też stosowane może być stosowane w miejscach, gdzie muszą zostać zachowane wysokie standardy sanitarne oraz higieniczne np. w:

- supermarketach

- zakładach przetwórstwa spożywczego

- szpitalach

- laboratoriach

- szkołach

- biurach

- restauracjach

- zapleczach kuchennych

- obszarach o dużym natężeniu ruchu

 

Oferta

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystko co potrzebne do montażu - od samych paneli, przez listwy mocujące oraz sikaflex, a wszytsko to dostępne jest na naszym sklepie internetowym: https://sklep.klimors.pl/glasliner-pomieszczenia-czyste

Klimors w swojej ofercie posiada dwa rodzaje tworzywa sztucznego:

1) Glasliner tłoczony    

Grubość płyty

1,50 mm

Szerokość płyty

120 cm

Długość

dowolna (cięta z rolki)

Arkusz

tłoczony

Kolor

biały lub czarny

 

2) Glasliner gładki

Grubość płyty

2,00 mm

Szerokość płyty

220 cm

Długość

dowolna (cięta z rolki)

Arkusz

gładki

Kolor

biały

 

 

Oraz cztery rodzaje listw łączących panele Glasliner®:

1) Listwa wewnętrzna           

2) Listwa zewnątrzna 

3) Listwa łączeniowa 

4) Listwa wykończeniowa 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k. " z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
pozycjonowanie stron bielsko