Serwis chłodniczy

Wykwalifikowani pracownicy w dziale serwisu chłodniczego, nastawieni są na szybką realizację zgłoszeń awarii urządzeń chłodniczych oraz jakość wykonania napraw. Realizujemy naprawy układów chłodniczych przez 24 h na dobę. Z uwagi na ciągłą pracę, układy chłodnicze narażone są na szereg usterek, gdzie wpływ mają także warunki atmosferyczne, a w szczególności panujące coraz większe temperatury zewnętrzne w okresie letnim.

Do najczęstszych przyczyn powstawania usterek, dochodzi właśnie w okresach wzmożonej temperatury, a zalicza się do nich brak cieczy (skraplania par) w układach chłodniczych przez zabrudzony skraplacz w jednostce zewnętrznej agregatu – warto pamiętać o systematycznej konserwacji, którą także wykonujemy na zlecenie.. Układ chłodniczy warto okresowo poddawać także przeglądowi technicznemu, dzięki któremu możemy wykryć szereg usterek, które nie są widoczne „ na pierwszy rzut oka”.

Dzięki kamerze termowizyjnej możemy wykryć przegrzewające się styczniki, przekaźniki czy inne zabezpieczenia w elektrycznej szafie urządzeń chłodniczych. Bardzo czuły detektor do wykrywania wycieków, niejednokrotnie wykrywa niewielkie nieszczelności, zapobiegając większym ubytkom czynnika chłodniczego do otoczenia. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, systematyczna konserwacja pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu.

 Zadzwoń lub skontaktuj się z nami:

serwis@klimors.pl 

tel. 662 135 746

 

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko