Klimatyzacja stacjonarna

Zajmujemy się świadczeniem wszelkiego rodzaju usług związanych z klimatyzacją dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu Split, Multi Split czy VRF uznanych marek m.in.: Sinclair, LG, Toshiba, Gree, HiSense, Rotenso, Fujitsu, Samsung, Mitsubishi, Haier czy Daikin.

 

Wykonujemy usługi związane z doborem, montażem i serwisem klimatyzatorów naściennych, kasetonowych, kanałowych, podstropowych czy przenośnych. Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników. Dzięki naszej ofercie zadbasz o komfortową atmosferę w swoim domu, biurze i zakładzie przemysłowym.

Współczesne klimatyzatory są opartę na sprężarkach inwerterowych, co znacznie zmniejsza zużycie prądu. SEER na poziomie >8,5 i SCOP >5,1 co można odnieść do klasy efektywności energetycznej A+++

Dzięki wskaźnikom SEER i SCOP w łatwy sposób użytkownik dowiaduję się o tym jak dużo ciepła lub chłodu otrzyma po dostarczenie 1kW prądu. Przykładowo:

- SCOP >5,1 oznacza. że dostarczając do urządzenia 1kW prądu otrzymamy aż 5,1kW ciepła.

- SEER >8,5  oznacza. że dostarczając do urządzenia 1kW prądu otrzymamy aż 8,5kW chłodu.

 

Klimatyzacja dla domu, biura czy zakładu przemysłowego zapewni zdrowy, czysty i komfortowy klimat. Montowane przez nas urządzenia mogą być wyposażone w jonizatory powietrza, lampy UV czy nawet filtry mogące zatrzymać drobny kurz, zarazki i zanieczyszczenia powietrza, takie jak PM 1.0. Dzięki temu urządzenia klimatyzacyjne skutecznie neutralizują wirusy i bakterie, eliminują pleśń, alergeny i inne szkodliwe substancje a wiele trybów pracy umożliwia szybkie i wygodne utrzymanie odpowiedniej temperatury i nawiewu w klimatyzowanych pomieszczeniach

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pojawią się we wskazanym przez Państwa miejscu i pomogą w doborze odpowiedniej klimatyzacji dla Państwa potrzeb.

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko