Komory chłodnicze

Komora chłodnicza to zamknięta przestrzeń pozwalająca zachować ściśle określone parametry, takie jak na przykład stała temperatura, która jest wymagana do przechowywania produktów spożywczych. KLIMORS od 1990 roku specjalizuje się w projektowaniu komór chłodniczych oraz mroźni wraz z instalacjami chłodniczymi i odpowiednimi sterownikami elektronicznymi. 

Komory budowane na indywidualne zamówienie naszych Klientów cechuje precyzja wykonania i estetyczne wykończenie. Dzieląc się doświadczeniem doradzamy najlepsze rozwiązania technologiczne, umożliwiające obniżenie kosztów zużycia energii i eksploatacji.

Trwałość używanych przez nas materiałów zapewniają odpowiednie certyfikaty i atesty.

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko