Kontakt

SIEDZIBA FIRMY

ul. Krakowska 51

43-340 Kozy

 

 SEKRETARIAT

(+48) 33 817 45 98

(+48) 33 819 40 00

(+48) 33 812 02 60

(+48) 33 812 02 70

(+48) 33 817 44 05

(+48) 33 819 45 28

fax (+48) 33 816 25 36

              

DANE FIRMY

NIP 9372664741

KRS 0000440938

REGON 243112386

biuro@klimors.pl

www.klimors.pl

                      

 

GODZINY OTWARCIA:

7:00 - 16:00 (pon - pt)

7:00 - 12:00 (sb)

 

 

    SKLEP

 

 

sklep@klimors.pl

www.sklep.klimors.pl

(+48) 33 817 45 98 wew. 37

(+48) 795 119 433

 

DZIAŁ HANDLOWY I WYPOSAŻENIE SKLEPÓW

 

Małgorzata Bołdys

(+48) 33 817 45 98 wew. 32

(+48) 664 427 056

m.boldys@klimors.pl

 

Anna Staszko

(+48) 33 817 45 98 wew. 33

(+48) 532 124 907

a.staszko@klimors.pl

 

 

 

 DZIAŁ HANDLOWY - DRZWI CHŁODNICZE I MROŹNICZE 

 

Sylwia Baran-Siedlarz

(+48) 33 817 45 98 wew. 41

(+48) 664 924 897 

s.siedlarz@klimors.pl

     

DRZWI CHŁODNICZE I MROŹNICZE PRODUKCJA

 

Joanna Hess

(+48) 33 817 45 98 wew. 53

(+48) 882 123 826

j.hess@klimors.pl

Albert Nycz

(+48) 33 817 45 98 wew. 50

(+48) 668 694 437

albert.nycz@klimors.pl

 

SERWIS CHŁODNICTWO STACJONARNE

 

Serwis 

serwis@klimors.pl

Łukasz Szczotka

(+48) 33 817 45 98 wew. 55

l.szczotka@klimors.pl

Katarzyna Bogunia

(+48) 33 817 45 98 wew. 23

(+48) 795 119 424

k.bogunia@klimors.pl

 

 

KOMORY CHŁODNICZE I MROŹNICZE

 

Krzysztof Mikołajczyk

(+48) 33 817 45 98 wew. 30

(+48) 668 431 651

k.mikolajczyk@klimors.pl

Łukasz Genc

(+48) 33 817 45 98 wew. 31

(+48) 600 949 534

l.genc@klimors.pl

 

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA

CHŁODNICTWO TRANSPORTOWE

Rafał Guzy

(+48) 33 817 45 98 wew. 44

(+48) 662 130 799

r.guzy@klimors.pl  

Wiktoria Bernat 

(+48) 33 817 45 98 wew. 45

(+48) 662 134 604

w.bernat@klimors.pl

Warsztat

(+48) 33 817 45 98 wew. 36

 

MAGAZYN

magazyn@klimors.pl

Elżbieta Przybyła

(+48) 33 817 45 98 wew. 35, 38

(+48) 662 130 676

e.przybyla@klimors.pl

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

ksiegowosc@klimors.pl

Teresa Izdebska

(+48) 33 817 45 98 wew. 25

(+48) 662 134 998

t.izdebska@klimors.pl

Monika Strzeżoń

T: +48 33 817 45 98 wew. 26

K: +48 668 431 650

m.bukowiec@klimors.pl

Magdalena Matyszkowicz

T: +48 33 817 45 98 wew. 27

m.matyszkowicz@klimors.pl

 

 

KASA

Katarzyna Merta

(+48) 33 817 45 98 wew. 24

k.merta@klimors.pl

 

KADRY

Ewa Tomala

(+48) 33 817 45 98 wew. 51

e.tomala@klimors.pl

 

 

 

 

 

DZIAŁ ROZLICZEŃ

Katarzyna Czernek

(+48) 33 817 45 98 wew. 22

(+48) 662 133 502

k.czernek@klimors.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k. " z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.



 
 
Życzymy udanych zakupów
pozycjonowanie stron bielsko