Drzwi chłodnicze

Kluczowym elementem każdej nowoczesnej komory chłodniczej i mroźniczej są drzwi, które prawidłowo zaizolowane za pomocą pianki poliuretanowej posiadają odpowiednie właściwości izolacyine. Firma Klimors jako producent z ponad 20 letnim doświadczeniem zapewnia najwyższą jakość wytwarzanych przez nas drzwi chłodniczych, mroźniczych oraz technicznych wykonanych w systemie uchylnym, przesuwnym i wahadłowym. Drzwi chłodnicze Klimors produkowane są z blachy ocynkowanej powlekanej lakierem poliestrowym, z laminatu włókna szklanego Glasliner® lub z blachy nierdzewnej, z użyciem wysokiej klasy komponentów marek takich jak Fermod, MTH, Kide czy Stabilit. W naszej ofercie znajdują się drzwi chłodnicze, mroźnicze oraz techniczne do zastosowań w przemyśle spożywczym, w sektorze HORECA czy na stacjach paliw.
Jako producent drzwi chłodniczych, Klimors zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Produkujemy drzwi chłodnicze na dowolny wymiar, w kolorach z palety RAL, zapewniamy również fachowe doradztwo techniczne.

KLIKNIJ I OTWÓRZ KATALOG DRZWI W FORMIE PDF

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko