Konfigurator komór chłodniczych

Witamy w Konfiguratorze komór chłodniczych Klimors, który ma za zadanie pomóc Państwu w złożeniu wstępnego zapytania o komorę chłodniczą. Po jego wypełnieniu i przesłaniu otrzymacie Państwo na podany przez was adres mailowy wstępną ofertę na konkretną komorę chłodniczą oraz kontakt z naszym specjalistą, który poprowadzi was przez cały proces inwestycji. W razie większych inwestycji, powyżej zakresu konfiguratora zaleca się wizję lokalną w celu ustalenia warunków technicznych budowy oraz dokładnych pomiarów i ustaleń aby przygotować najkorzystniejszą ofertę.

Jeżeli podczas wypełniania konfiguratora nastąpi problem z wyborem, określeniem którejś z opcji prosimy o pozostawienie jej nieuzupełnionej, a nasz konsultant odezwie się do Państwa i doradzi odpowiedni wybór.

Wymiary zewnętrzne komory:

Umiejscowienie komory:

Temperatura w komorze[℃]:

Rodzaj przechowywanego towaru:

Rodzaj agregatu:

Typ drzwi w komorze:

Światło przejścia zamontowanych drzwi chłodniczych [Szerokość X Wysokośc]:

Kierunek otwierania drzwi:

Kurtyny PCV w drzwiach:

Oświetlenie:

Wyposażenie komory w regały do składowania towarów:

Wyposażenie komory w alarm bezpieczeństwa „człowiek w komorze”:

Dodatkowe uwagi:

Dane kontaktowe:

Adres inwestycji:

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." (dawniej: KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k.) z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko