Inne aspekty działalności - Ozonowanie

USŁUGA OZONOWANIA

Zajmujemy się ozonowaniem: szkół, przedszkoli, szpitali, urzędów, biur, domów prywatnych, pomieszczeń po kwarantannie oraz samochodów i środków komunikacji miejskiej.

Niwelujemy roztocza, wirusy, grzyby, brzydkie zapachy niemożliwe do usunięcia nie tylko z powietrza ale też z powierzchni płaskich takich jak meble, stoły, oraz wszelkiego rodzaju przedmioty jak zabawki, książki, maskotki, pościel, ubrania.

Alergii mówimy NIE! Zabiegi ozonowania pozwala pozbyć się wszelkich alergenów, niszczy roztocza, grzyby, pleśń dzięki czemu alergicy mogą bez bezpiecznie korzystać z tej formy dezynfekcji.

Posiadamy bazę certyfikowanych i przeszkolonych pracowników, działamy na sprzęcie wysokiej jakości.

 

 

OZONATORY

Przemysłowy, przenośny generator ozonu, jako nowa generacja zaawansowanych technologicznie produktów, ma ładny i estetyczny kształt oraz cechuje się wyjątkowo łatwą i niezawodną obsługą. Jest szeroko stosowany m.in.: w przemyśle chemicznym, pomieszczeniach czystej produkcji, chłodniach, szpitalach, przedszkolach czy szkołach. Sprawdza się również w rolnictwie: w resztkowej degradacji warzyw i owoców, oraz w wielu innych dziedzinach działalności.

Ozon (O3), znany jako "zielony czynnik chemiczny", nie pozostawia po sobie wtórnego zanieczyszczenia i zapachu. Jest on przyjazny dla środowiska dlatego skutecznie spełnia funkcje:
• dezynfekcji (a nawet sterylizacji)
• dezodoryzacji
• usuwania przebarwień
• usuwania obecnego smaku
• zwalczania szkodników

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k. " z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
pozycjonowanie stron bielsko