Drzwi przesuwne nawierzchniowe mroźnicze 1-skrzydłowe

  • zabudowy izotermiczne
  • zabudowy izotermiczne
  • zabudowy izotermiczne
  • zabudowy izotermiczne

Opis produktu

Parametry techniczne

Pliki do pobrania

Drzwi przesuwne do mroźni to funkcjonalne i oszczędzające przestrzeń rozwiązanie dla obiektów, w których liczy się optymalne wykorzystanie miejsca. Skrzydło drzwiowe przesuwa się równolegle do ściany po specjalnej szynie, dzięki czemu nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w korytarzu ani przed wejściem do komory mroźniczej. To szczególnie istotne w wąskich przejściach i pomieszczeniach technicznych.

Drzwi przesuwne do mroźni Klimors oparte są na sprawdzonych francuskich systemach szynowych Fermod, które zapewniają niezawodne działanie oraz wysoki standard higieny. Anodowana szyna ukrywa elementy mechaniczne, gwarantując estetyczny wygląd i łatwość utrzymania czystości. Podwójny system rolek odpowiada za płynną i cichą pracę drzwi, a zabezpieczenie przed wykolejeniem zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Kompaktowa konstrukcja, prosty montaż oraz minimalne wymagania konserwacyjne sprawiają, że system doskonale sprawdza się w obiektach wyposażonych w komory mroźnicze. Dodatkowo materiały odporne na korozję zapewniają długą żywotność nawet w wymagających warunkach.

Jednostronna futryna nakładana posiada zintegrowany przewód grzewczy, który chroni uszczelki przed przymarzaniem. Próg futryny, zatopiony w posadzce i wykończony aluminiowym płaskownikiem, tworzy z nią równą, licującą powierzchnię, ułatwiając utrzymanie czystości.

Drzwi przesuwne Klimors to idealne rozwiązanie dla przemysłu spożywczego, kuchni, supermarketów oraz pomieszczeń typu clean room.

 

Zakres temperatury Płat drzwiowy Ościeżnica Okucia Opcje
  • od 0o do -25o
  • do -40o 
  • grubość 100/120/150-160mm
  • wykonany z kopertowo zagiętej blachy stalowej ocynkowanej, lakierowanej lakierem poliestrowym lub z blachy nierdzewnej
  • mozliwość wyboru koloru z palety RAL
  • wypełniony pianką poliuretanową klasy palności B3 firmy BASF
  • wyposażony w uszczelkę obwodową uszczelniającą styk płata drzwiowego i ościeżnicy
  • wyposażony w uszczelkę dolną uszczelniającą styk płata drzwiowego z podłogą
  • nawierzchniowa
  • wykonana z profilu aluminiowego anodowanego lub z blachy nierdzewnej
  • kolor anody C-0
  • z progiem zatapianym
  • wyposażona w kabel grzewczy
  • drzwi produkowane na okuciach firmy FERMOD
  • pochwyt wewnętrzny i zewnętrzny
  • szyna stalowa lub aluminiowa
  • płat drzwiowy oklejony tworzywem Glasliner® lub blachą ryflowaną
  • zamek na klucz z funkcja bezpiecznego otwarcia od strony wewnętrznej
  • kurtyna paskowa
  • podjazd stalowy
  • inne wymiary
  • dźwignie
  • automatyczne otwieranie

 

Drzwi przesuwne nawierzchniowe mroźnicze 1-skrzydłowe

Typ Drzwi

Wymiar światła przejścia SxH   [mm] Wymiar otworu montażowego SxH [mm]

DPM-01/90

900x2000 910x2010

DPM-01/100

1000x2000 1010x2010

DPM-01/120

1200x2000 1210x2010

DPM-01/130

1300x2000 1310x2010

DPM-01/150

1500x2000

1510x2010

DPM-01/180

1800x2400 1810x2410

DPM-01/200

2000x2400 2010x2410

DPM-01/240

2400x2400 2410x2410

 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "KLIMORS Sp. z o.o." z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.



 
 
Życzymy udanych zakupów
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron bielsko