Komora na dziczyzne 1 x 2

 • zabudowy izotermiczne

Opis produktu

Parametry techniczne

Pliki do pobrania

Komory na dziczyznę  produkowane przez firmę  KLIMORS  należą do profesjonalnych urządzeń chłodniczych. Przeznaczone są do schładzania i przechowywania produktów lub towarów spożywczych, których termin przydatności lub trwałość są bardzo mocno uzależnione od temperatury przechowywania. Gwarantowane temperatury wewnątrz komór chłodniczych: +2 oC/+8 oC,  przy temperaturze otoczenia +15oC/+25 oC i wilgotności wzgl. powietrza do 60%.

Komory na dziczyznę montowane są z gotowych paneli modułowych, izolowanych pianką poliuretanową o gęstości 40kg/m3. Panele łączone są metodą pióro-wpust. Grubość paneli ściennych wynosi 80mm, a dachowych 100mm. Komory w standardzie mają podłogę wykonaną z paneli izolowanych, pokrytą dwukomponentową wylewką poliuretanową. Do wszystkich standardowych komór stosujemy drzwi rozwierne (prawe lub lewe). Komory wyposażone są w odszranianie automatyczne i elektroniczny termostat. 

 

 • Wymiary zewnętrzne komory chłodniczej : 2,0 x 1,1 x 2,81 [m] ( dł x szer x wys )
 • Komora chłodnicza wykonana na ramie stalowej ocynkowanej , co umożliwia swobodny załadunek i rozładunek komory.
 • Ściany i sufit zbudowane są z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym o grubości 80 [mm] . Grubość blachy okładziny wewnętrznej i zewnętrznej płyty warstwowej wynosi min. 0,5 [mm]. Płyty poliuretanowe pokryte obustronnie lakierem poliestrowym w kolorze RAL9010.
 • Izolowana podłoga jednostronnie pokryta żywicą poliuretanową
 • Kolejka wykonana z systemu rur ze stalowych ocynkowanych
 • Atestowane drzwi chłodnicze budowy kopertowej, wypełnione pianką poliuretanową. Grubość drzwi komory chłodniczej: 8 [cm]
 • Zadaszenie komory chłodniczej wykonane z dachowej płyty z rdzeniem poliuretanowym
 • Agregat chłodniczy typu split napełniony ekologicznym czynnikiem R449A
 • Sterownik Carel do programowania nastaw temperatur od -5ºC do +5ºC.
 • Rozdzielnica elektryczna wyposażona w zabezpieczenia przeciwporażeniowe. Zasilanie ele. komory ~230V
 • Oświetlenie LED na zewnątrz i wewnątrz komory chłodniczej
 • Wyciągarka elektryczna o udźwigu 250/500kg
 • Hak typu EURO- 5szt.

 

Komora na dziczyzne 1 x 2

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k. " z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
pozycjonowanie stron bielsko