Płyty warstwowe

  • zabudowy izotermiczne
  • zabudowy izotermiczne
  • zabudowy izotermiczne

Opis produktu

Parametry techniczne

Pliki do pobrania

 

Firma Klimors zajmuje się sprzedażą oraz montażem płyt warstwowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym (PUR). Będąc wieloletnim współpracownikiem firm takich jak Paneltech, Kingspan czy Balexmetal jesteśmy w stanie zaoferować bogatą oferte produktów w niskich cenach.

Proponowane przez nas systemy izolacyjnych płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym (PUR) to szeroki wybór rozwiązań konstrukcyjnych dla dachów, sufitów podwieszanych w budynkach, w których musi być zapewniona pełna kontrola temperatury wewnętrznej: przetwórstwo żywności, magazyny, centra dystrybucyjno-handlowe, chłodnie, mroźnie.

 

                                  

Płyty warstwowe

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma " KLIMORS Sp. z o.o., Sp. k. " z siedzibą w ul. Krakowska 51, 43-340 Kozy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Życzymy udanych zakupów
pozycjonowanie stron bielsko